Hakkımızda

Biz Kimiz?

  • Firmamız, Mehmet Zeki ÇELEBİ Demir Çelik İnşaat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şti, Türkiye Demir Çelik sektörü içerisinde 40 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.
  • Merkezi Karabük olan firmamız, bu süre içerisinde çelik sektöründe ağırlıklı olarak uzun mamül grubunun ticari satışını yapmaktadır.

40 Yılda Neler Yaptık?

2007 yılında Gebze şubemizi açarak kalıcı bir şekilde farklı pazarlara yaydığımız ürün gamımız ve geniş araç filomuz ile bu süre içerisinde müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz kaliteli ve hızlı transfer ağımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Çelebi Demir Çelik

2012 yılında yine Gebze bölgesinde faaliyete alınan tesisimiz ile çelik hasır üretimine geçmiş olup, bu yönde gerekli ihtiyaçların karşılanmasında öncülük etmekteyiz. Dinamik yapısı ile demir çelik sektöründe yurt dışı pazarlarına ihracat yaparak satış ağını ülke sınırları dışına taşıdık. İhracat pazarlarında rekabetçiliğimizi arttırıp araç filomuzun bir bölümünü Avrupa, Asya ve CIS ülkelerine taşımacılık konusunu geliştirerek, lojistik ve taşımacılık konusundaki tecrübelerimizi yurt dışında da pekiştirdik.

Halen kalite ve güvenilirlik konusunda taviz vermeyerek uzun yıllardır sürdürdüğümüz yenilikçi yapımızı günümüz dünyasına taşıyarak sürekli gelişim politikamızı devam ettirmekteyiz.

Çelebi Demir Çelik Kalite Ve Güvenilirlikte değişmeyen 40 yıllık tecrübe

0 Hizmet Verdiğimiz Firma

0 Katettiğimiz Mesafe (Milyon KM)

0 Ürün Hacmi (Ton)